Zákroky estetické dermatologie

 • Odstranění výrůstků na kůži a některých typů znamének CO2 laserem
 • Odstranění výrůstků na kůži pomocí elektrochirurgického přístroje – fibromy, hemangiomy (červená znaménka), pavoučkové nevy (rozšířené žilky např. v obličeji) a pod.
 • Lékařský chemický peeling k zmírnění pigmentací, redukci jemných vrásek, sjednocení a projasnění pleti, projevů akne v obličeji a na jiných částech těla
 • Aplikace botulotoxinu inj. ke zmírnění mimických vrásek
 • Odstranění některých typů mateřských znamének, výrůstků na kůži – abrazí, shave excisí – z estetických důvodů

Objednat se můžete na telefonním čísle 519 303 204  nebo pouze  SMS na čísle  773 114 057

Ke zmírnění mimických vrásek je vhodná aplikace botulotoxinu inj.,

Botulotoxin inj.

Botulotoxin inj. je přírodní čistý protein uvolňující svaly zodpovědné za vytvoření vrásek, které se objevují v průběhu stárnutí. Dodává pacientům uvolněný výraz, který pomáhá docílit žádaného přirozeného vzhledu.

 • Jaké vrásky botulotoxinem inj. zmírňujeme?

  Tato metoda je vhodná k zmírnění vrásek mezi obočím nad kořenem nosu, které se zvýrazňují při mračení, vodorovných vrásek na čele, vějířků kolem očí, které se zvýrazňují při smíchu.

 • Jak botulotoxin účinkuje?

  Nízká dávka botulotoxinu je aplikována tenkou jehličkou do specifického svalu, kde dojede k přerušení nervosvalového přenosu vzruchu a tím k požadovanému svalovému uvolnění. Díky uvolnění svalu jsou nežádoucí linky a vrásky výrazně redukovány.

 • Jak dlouho účinkuje?

  Zlepšení stavu vrásek je vidět již několik dní po ošetření. Efekt přetrvává obvykle déle než 4 měsíce, ale skutečná délka účinku je u každého pacienta individuální. Po opakovaných aplikacích se účinek prodlužuje, opakování je možné po 4 měsících.

 • Pokyny pro období po ošetření botulotoxinem.

  Na ošetřené místo se po dobu 6 hodin nesmí sahat, nesmí se masírovat ani jinak ošetřovat. Při ošetření v oblasti obličeje není dovoleno po dobu 6 hodin ulehnout či měnit polohu těla na horizontální (vodorovnou).

  Po ošetření doporučujeme po dobu 2-3 hodin maximálně využívat mimiku ošetřené oblasti, tedy přirozeně pohybovat s ošetřenými mimickými svaly. Doporučujeme po dobu 48 hodin po aplikaci vynechat silnou fyzickou zátěž (sportovní, pracovní) a nenavštěvovat solarium, saunu či páru a prostory, kde dochází ke změnám tlaku.

  Po ošetření dynamických vrásek v oblasti obličeje je možné absolvovat profesionální kosmetické ošetření nejdříve po 72 hodinách po ošetření, domácí kosmetická péče (odlíčení, aplikace kosmetických přípravků či dekorativní kosmetiky) je možná po 6 hodinách od ošetření.

  Po ošetření jsou v místě aplikace viditelné vpichy po injekční aplikaci a lehké zarudnutí, tyto mizí nejpozději do několika hodin. Jako možný vedlejší efekt mohou být přítomny drobné modřinky a vzácně i místní otok, které do 48 hodin mizí.

 • Můžeme zákrok provádět v létě?

  Ano.

Ceník

Botulotoxin je aplikovaný v dávkách, které vyjadřujeme jednotkami. K dosažení efektu je potřebné aplikovat určitý počet jednotek do ošetřované oblasti. Cena zákroku  se odvíjí od počtu aplikovaných jednotek.

Podrobněji možnosti výše uvedených zákroků vysvětlíme nejlépe při osobní konzultaci

 • Ošetření vrásek mezi obočím nad kořenem nosu:od 2400 Kč
 • Ošetření vrásek na čele:od 2400 Kč
 • Ošetření vějířků kolem očí (oboustranně):od 2100 Kč

V ambulanci akceptujeme platební karty Visa, Mastercard, Maestro